Beiskolázás

Felvételivel, beiskolázással kapcsolatos hírek

Felvételi tájékoztató - tanulmányi területek

A tájékoztató tartalmazza az iskolánkba jelentkező

nyolcadikos tanulóknak

a felvételi követelményeket,

a tanulmányi területek kódjait és

a felvételi eljárás főbb időpontjait.

Az iskola OM azonosítója: 203041/005

Ideiglenes felvételi jegyzék

Tisztelt Szülők, Kedves Felvételiző Diákok!

Az ideiglenes felvételi rangsort az általános iskolai eredmények és a felvételi vizsgák alapján állítottuk össze. Az alábbiakban megtekinthető, hogy az egyes tanulmányi területen jelenleg hányadik helyen szerepel a felvételiző diák. Az esélylatolgatásnál vegyék figyelembe, hogy ebben a listában azok a tanulók is benne vannak, akik nem első helyen jelölték meg a Kadát. Emiatt ilyenkor még nem állapítható meg, hogy hol húzható meg a felvételi ponthatár.

A ténylegesen felvett tanulók listáját csak 2021. április 23-át követően tudjuk közölni, a Felvételi Központtól kapott tájékoztatás szerint.

A felvételiző tanulót az oktatási azonosító szám, illetve a megadott jelige alapján lehet azonosítani.

Ideiglenes rangsor

Tisztelettel tájékoztatunk minden kedves érdeklődőt, hogy az ideiglenes felvételi jegyzék közzétételének határideje: 2021. március 22., a jelentkezés módosítására 2021. március 23-24-én lesz lehetőség.

Szóbeli felvételi

Az angol-magyar két tanítási nyelvű képzésre jelentkezőknek szóbeli felvételi vizsgát kell tenniük angol nyelvből.

A szóbeli vizsga időpontja: 2020 március 4.  A beosztás megtekinthető itt.

Kérem, hogy a szóbeli vizsgán pontosan jelenjen meg és hozza magával a személyi igazolványát, valamint az általános iskolai ellenőrzőjét. Az iskola épületébe a járványügyi szabályok betartása mellett léphet be a vizsgázó. A szülőket, gondviselőket nem tudjuk fogadni. A vizsgázók testhőmérés és kézfertőtlenítés után léphetnek be, az iskola területén szájat és orrot eltakaró maszk használata és a minimum 1,5 m-es távolságtartás kötelező.

A tovább gombra kattintva tekintheti meg a szóbeli tételeket.

Gyere Te is a Kadába!

Körmöczi Bulcsú igazgató úr felvételi tájékoztatója.

Felvétel indul.

A diákönkormányzat bemutatja a kadás életérzést.

Indul a show!

Megkérdeztük a diákokat!

Miért szeretsz a Kadába járni?

A szakképzés a jövő lehetősége, élj vele te is!

Tájékoztató a szakmai képzésünkről (videó

Pályaválasztás 2020

Tisztelt Szülők!

Kedves Nyolcadikos Diákok!

Sajnálattal tájékoztatunk minden érdeklődőt, hogy az idei tanévben a járványhelyzetre való tekintettel NYÍLT NAPOK megrendezésére a hagyományos formában nem kerülhet sor. Ezért az elektronikus közlési formákat helyezzük előtérbe, hogy Önöket, Benneteket tájékoztassunk.

Gazdálkodás és menedzsment ágazatban várjuk leendő diákjaink jelentkezését, 5 illetve 6 éves technikumi képzésre.

Választható képzéseink:

- Pénzügyi-számviteli ügyintéző
- Vállalkozási ügyviteli ügyintéző

Ehhez kapcsolódóan tájékoztató videókat helyezünk ki a honlapunkra. Igyekszünk a lehető legpontosabb információkat megadni az érdeklődők számára. A részletekről a későbbiekben adunk tájékoztatást.

Főbb időpontok:
2020. 10. 20. Tanulmányi területek      nyilvánosságra hozása

2020. 12. 04. Jelentkezés a központi írásbeli vizsgára
2021. 01. 23. 10.00 óra Központi írásbeli felvételi vizsga
2021. 02. 08. Nyolcadikos tanulók értesítése az írásbeli eredményekről
2021. 02.19. Jelentkezés a középfokú iskolába
2021. 03. 04. Szóbeli felvételi vizsga a két tanítási nyelvű osztályba
2021. 04. 30. Végleges felvételi jegyzék nyilvánosságra hozása

Általános tájékoztató nyolcadikosoknak 2021-2022-es tanévre

Kedves Nyolcadikos Tanuló!

Egy olyan ismertetőt olvashatsz, amelyből tájékoztatást kaphatsz iskolánk, a Kecskeméti SZC Kada Elek Technikum képzési lehetőségeiről, szabadidős tevékenységéről és diákéletéről.

Online nyílt nap

Tisztelt Szülők!
Kedves Nyolcadikos Diákok!
Sajnálattal tájékoztatunk mindenkit, hogy az idei tanévben a járványhelyzetre való tekintettel hagyományos formában nem tartunk NYÍLT NAPOT. Ezért az elektronikus közlési formákat helyezzük előtérbe.
Szeretettel meghívjuk az érdeklődőket egy élő közvetítésre, amelyet az iskola Facebook oldalán (facebook.com/kadaelek) fog Körmöczi Bulcsú igazgató úr tartani október 20-án kedden 17 órakor és november 5-én csütörtökön 17 órakor.